Znajdź mieszkanie

BARC Warszawa z tytułem Przyjazny Deweloper
04.09.2020

BARC Warszawa S.A. w raporcie Przyjazny Deweloper 2020 Gazety Finansowej, Gentelman oraz Home&Market.

Przyjazny deweloper to raport, w którym od lat dzielimy się z Państwem informacjami o firmach i ich inwestycjach na rynku mieszkaniowym, które w naszej ocenie zasługują na uwagę. Dlaczego warto się nad nimi pochylić? W obliczu dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów, wśród pojawiających się nowych mód i trendów przedstawiciele wyróżnionych przez nas firm potrafią poruszać się sprawnie i odsiać to, co jest tylko chwilową fantazją, od tego, co rzeczywiście sprawdzi się na rynku i czy przyniesie długofalową korzyść kupującym. Ważnym aspektem funkcjonowania tych firm jest także wysokiej jakości serwis posprzedażowy, jeśli takiej formuły można użyć do rynku mieszkaniowego. Każdy, kto stanie się właścicielem nieruchomości w jednej z opisanych przez nas inwestycji, może liczyć na to, że jego współpraca z deweloperem nie zakończy się na etapie przekazania mieszkania. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, uwagi, usterki, nabywca może mieć pewność, że spotka się z życzliwością i jeśli zajdzie potrzeba interwencji, może na nią liczyć.

W Przyjaznym Deweloperze nie chodzi tylko o to, żeby pokazać to, co na mieszkaniowym rynku jest najładniejsze, najbardziej eko, najbardziej trendy. Chodzi o to, żeby pokazać deweloperów, dla których nadrzędną wartością jest być w relacji z klientem, odpowiadać na jego potrzeby i podpowiadać mu najlepsze rozwiązania.” – czytamy we wstępie do Raportu.

BARC Warszawa S.A. działa od 1992 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele poważnych inwestycji – są wśród nich między innymi Nadbudowa Ministerstwa Sprawiedliwości, dwa biurowce w centrum Warszawy, Osiedle Domków Jednorodzinnych „ Słoneczna Polana” w Magdalence, Osiedla mieszkaniowe: „Narwik” na Bemowie, „Rodzina Połanieckich” na Chomiczówce, „Osiedle Pod Dębami”, „Tarasy Dionizosa” na Białołęce, Rezydencje: „Przy Ratuszu” na Bemowie, „Orzeszkowej” i „Kościuszki” w Piastowie. Aktualnie powstaje nasza najnowsza inwestycja Comfort City na warszawskiej Białołęce.

Zadaj pytanie

Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

Szybki kontakt

icon
+48 22 487 82 24
icon
+48 22 487 82 21
icon
Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
ul. Modlińska 309, Warszawa
czynne od pn. do pt. w godz. 10:00 - 18:00
Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat

Szanowni Państwo!

serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży przy ul. Modlińskiej 309. Spotkania odbywają się z osobami, które wcześniej umówią się telefonicznie ( nr tel.: 224 878 224) lub z wybranym doradcą klienta. Zapraszamy maksymalnie do 2 osób. W związku ze stanem epidemii, zachowujemy reżim sanitarny z zachowaniem zasad i ograniczeń. Rozumiemy także, że umawiając się na spotkanie potwierdzą Państwo, że:

  • nie są Państwo objęci kwarantanną, ani nie jest nią objęta żadna osoba, z którą się Państwo kontaktowali,
  • nie kontaktowali się Państwo z nikim zarażonym wirusem COVID-19,
  • nie występują u Państwa objawy jakiejkolwiek infekcji.
Zachęcamy przede wszystkim do korzystania ze zdalnych form kontaktu::
  • rozmowy wideo,
  • niezobowiązującego live chatu,
  • wypełnienia formularza kontaktowego,
  • telefon: +48 224 878 224,
  • e-mail: mieszkania@barc.com.pl

Wdrożyliśmy wszystkie udogodnienia, aby proces zakupu i odbioru lokalu były wygodne i bezpieczne, w szczególności wszelkie dokumenty podpisujemy podpisem kwalifikowanym i przesyłamy do Państwa, banku lub pośrednika kredytowego czy innych osób. Każdy lokal dokładnie  opisujemy na stronie w  zakładce pod rzutem „Dowiedz się więcej". Zachęcamy Państwa do korzystania z tych udogodnień.