Znajdź mieszkanie

BARC Warszawa z tytułem Przyjazny Deweloper
04.09.2020

BARC Warszawa S.A. w raporcie Przyjazny Deweloper 2020 Gazety Finansowej, Gentelman oraz Home&Market.

Przyjazny deweloper to raport, w którym od lat dzielimy się z Państwem informacjami o firmach i ich inwestycjach na rynku mieszkaniowym, które w naszej ocenie zasługują na uwagę. Dlaczego warto się nad nimi pochylić? W obliczu dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów, wśród pojawiających się nowych mód i trendów przedstawiciele wyróżnionych przez nas firm potrafią poruszać się sprawnie i odsiać to, co jest tylko chwilową fantazją, od tego, co rzeczywiście sprawdzi się na rynku i czy przyniesie długofalową korzyść kupującym. Ważnym aspektem funkcjonowania tych firm jest także wysokiej jakości serwis posprzedażowy, jeśli takiej formuły można użyć do rynku mieszkaniowego. Każdy, kto stanie się właścicielem nieruchomości w jednej z opisanych przez nas inwestycji, może liczyć na to, że jego współpraca z deweloperem nie zakończy się na etapie przekazania mieszkania. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, uwagi, usterki, nabywca może mieć pewność, że spotka się z życzliwością i jeśli zajdzie potrzeba interwencji, może na nią liczyć.

W Przyjaznym Deweloperze nie chodzi tylko o to, żeby pokazać to, co na mieszkaniowym rynku jest najładniejsze, najbardziej eko, najbardziej trendy. Chodzi o to, żeby pokazać deweloperów, dla których nadrzędną wartością jest być w relacji z klientem, odpowiadać na jego potrzeby i podpowiadać mu najlepsze rozwiązania.” – czytamy we wstępie do Raportu.

BARC Warszawa S.A. działa od 1992 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele poważnych inwestycji – są wśród nich między innymi Nadbudowa Ministerstwa Sprawiedliwości, dwa biurowce w centrum Warszawy, Osiedle Domków Jednorodzinnych „ Słoneczna Polana” w Magdalence, Osiedla mieszkaniowe: „Narwik” na Bemowie, „Rodzina Połanieckich” na Chomiczówce, „Osiedle Pod Dębami”, „Tarasy Dionizosa” na Białołęce, Rezydencje: „Przy Ratuszu” na Bemowie, „Orzeszkowej” i „Kościuszki” w Piastowie. Aktualnie powstaje nasza najnowsza inwestycja Comfort City na warszawskiej Białołęce.

Zadaj pytanie

  Wyrażam zgodę:

  [*] zgody konieczne, bez przynajmniej jednej z nich nie jest możliwe wysłanie formularza

  Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

  Szybki kontakt

  icon
  +48 22 487 82 24
  icon
  +48 22 487 82 21
  icon
  Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
  ul. Modlińska 309, Warszawa
  Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat

  W dniach 31 maja i 1 czerwca biuro sprzedaży przy Modlińskiej będzie zamknięte.
  Serdecznie zapraszamy od poniedziałku 3 czerwca lub do kontaktu:

  mieszkania@barc.com.pl
  tel.: 224 878 224
  Biuro sprzedaży Comfort City
  Warszawa, ul. Modlińska 309