Znajdź mieszkanie

O Nas

Naszą specjalnością są budowa i sprzedaż mieszkań w Warszawie i okolicach. Dotychczas blisko 10 000 osób znalazło w naszej ofercie wymarzone miejsce do życia w mieszkaniach od 30 m2 do 100 m2 z widnymi kuchniami, aneksami kuchennymi, balkonami czy tarasami lub domach od 140 m2 do 200 m2 z dużymi ogródkami.

Spośród ofert innych deweloperów wyróżnia nas oferowanie mieszkań z własnością gruntu, akt notarialny równocześnie z kluczami, przemyślane projekty i wykonanie ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów. Zostaliśmy wyróżnieni tytułami „Przyjazny deweloper 2020” oraz „Deweloper Roku 2022” w raportach Gazety Finansowej i Home&Market oraz zdobyliśmy tytuł Gazeli Biznesu 2022 i znaleźliśmy się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Firma deweloperska z Warszawy


Działamy od 1992 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele ważnych inwestycji – są wśród nich między innymi Nadbudowa Ministerstwa Sprawiedliwości, dwa biurowce w centrum Warszawy, Osiedle Domków Jednorodzinnych „ Słoneczna Polana” w Magdalence, Osiedla mieszkaniowe: „Narwik” na Bemowie, „Rodzina Połanieckich” na Chomiczówce, „Osiedle Pod Dębami”, „Tarasy Dionizosa” na Białołęce, Rezydencje: „Przy Ratuszu” na Bemowie, „Orzeszkowej” i „Kościuszki” w Piastowie. Aktualnie powstaje nasza najnowsza inwestycja Comfort City ujęta w raporcie „Najciekawsze inwestycje 2019” Gazety Finansowej, Home&Market i Gentelman oraz etap osiedla Comfort City Agat wyróżniony drugim miejscem w „Rankingu najlepszych inwestycji w Warszawie” w III kwartale 2022 roku według użytkowników portalu RynekPierwotny.pl.

Doświadczeni wykonawcy i sprawdzone materiałyPolegamy wyłącznie na sprawdzonych ekipach budowlanych oraz solidnych, bezpiecznych materiałach. Przy projektowaniu i budowie mieszkań wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. W naszej ofercie  znajdą Państwo mieszkania o najbardziej poszukiwanych metrażach: mieszkania od 30 do 100 m2 z widnymi kuchniami, balkonami lub tarasami.

Tysiące zadowolonych klientówJuż blisko 10 000 osób skorzystało z naszych usług i wybrało wybudowane przez nas mieszkania, a klienci często polecają nas swoim bliskim, jako godnego, zaufanego i solidnego dewelopera. Dzięki temu stale poszukujemy nowych i efektywnych rozwiązań.

Minimum formalnościRazem ze stosownym aktem notarialny przekazujemy Państwu klucze do własnego mieszkania.

 

Opinie Klientów


Opinie publikowane dzięki uprzejmości www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl

Certyfikaty


 

Certyfikat Respect Energy logo Przyjazny Deweloper 2022 certyfikat Gazele Biznesu 2022 logo Przyjazny Deweloper 2020
Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat