Znajdź mieszkanie

Deweloper Roku 2022
17.04.2023

BARC Warszawa S.A. w raporcie Deweloper Roku 2022 Gazety Finansowej oraz Home&Market.
Z przyjemnością informujemy, że w wydaniach kwietniowych tygodnika Gazeta Finansowa i miesięcznika Home&Market, ukazał się Raport „Deweloper Roku 2022”, w którym BARC Warszawa wyróżniono wśród Najlepszych Deweloperów w Polsce z prezentacją najbardziej atrakcyjnych inwestycji. W raporcie czytamy:

„BARC Warszawa S.A. z 28-letnim doświadczeniem i ponad 10 000 zadowolonych klientów zbudowało silną pozycję firmy na rynku warszawskim. Deweloper nieustannie podnosi jakość usług, proponując rozwiązania najwyższej klasy, w tym ekologiczne, sprawdzone projekty architektoniczne, niezawodne materiały i nowoczesne technologie. Efektem końcowym są bezusterkowe mieszkania oddawane w terminie. Obecnie firma z sukcesem realizuje kolejny etap inwestycji na warszawskim Tarchominie – Comfort City Agat.(…)”

„Jest nam niezwykle miło, że po raz kolejny znaleźliśmy się w raporcie Deweloper Roku. Jesteśmy dumni, że dotychczas ponad 10 tys. osób znalazło w naszej ofercie wymarzone miejsce do życia. Nasze inwestycje wyróżniają mieszkania o zróżnicowanych układach, dobrze doświetlone, wykonane ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów. Jako generalny wykonawca na każdym etapie; od projektu, poprzez wykonanie, aż do serwisu posprzedażowego, gwarantujemy solidne i bezusterkowe wykonanie oraz terminowe przekazanie mieszkań.” – powiedziała Aldona Krasnodębska, Prezes Zarząd BARC Warszawa S.A.

„Deweloper Roku” to wspólny projekt tygodnika Gazeta Finansowa i miesięcznika  Home&Market, które już od wielu lat cieszą się uznaniem czytelników. Zespół redakcyjny pism wyróżnia najbardziej atrakcyjne inwestycje i godne zaufania firmy deweloperskie w Polsce.

Pierwsze miesiące 2023 r. pokazują nareszcie, że jest szansa na poprawę i wzrost sprzedaży. Na ofertę których deweloperów warto zwrócić uwagę? Na to pytanie znajdą Państwo odpowiedź w naszym zestawieniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyróżnionych przez redakcję firm, a także do lektury materiałów redakcyjnych, z których dowiedzą się Państwo, jakie trendy dominują na rynku, co determinuje działania deweloperów i w jakim kierunku on zmierza.” – czytamy we wstępie do raportu.

Zapraszamy do lektury.

Zadaj pytanie

  Wyrażam zgodę:

  [*] zgody konieczne, bez przynajmniej jednej z nich nie jest możliwe wysłanie formularza

  Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

  Szybki kontakt

  icon
  +48 22 487 82 24
  icon
  +48 22 487 82 21
  icon
  Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
  ul. Modlińska 309, Warszawa
  Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat

  W dniach 31 maja i 1 czerwca biuro sprzedaży przy Modlińskiej będzie zamknięte.
  Serdecznie zapraszamy od poniedziałku 3 czerwca lub do kontaktu:

  mieszkania@barc.com.pl
  tel.: 224 878 224
  Biuro sprzedaży Comfort City
  Warszawa, ul. Modlińska 309