Znajdź mieszkanie

Comfort City Agat. Inwestycja sprzedana.

02.2022 Start
budowy
04.2022 Płyta fundamentowa
09.2022 Stan surowy otwarty
11.2022 Stan surowy zamknięty z dachem
07.2023 Elewacja i instalacje wewnętrzne
09.2023 Zakończenie prac
12.2023 Decyzja o pozwoleniu na użytkowanie
12.2023 Odbiór mieszkań

Start budowy - rozpoczęcie prac budowlanych.

Płyta fundamentowa to etap budowy, który oznacza, że grunt został przygotowany i oczyszczony z wszelkich materiałów organicznych oraz innych przeszkód, które mogłyby utrudniać budowę. W tym etapie budowy wykonuje się zazwyczaj prace ziemne, takie jak wykopy pod fundamenty, czy wyrównanie terenu.

Stan surowy otwarty to etap budowy, który następuje po zakończeniu prac ziemnych i wykonaniu fundamentów. W tym etapie budowy wykonuje się ściany zewnętrzne budynku wraz z otworami okiennymi i drzwiowymi oraz strop nad parterem, jeśli taki jest przewidziany w projekcie.

Stan surowy zamknięty z dachem to etap budowy, który następuje po zakończeniu stanu surowego otwartego. W tym etapie budowy wykonuje się elementy zamykające budynek, takie jak dach, okna, drzwi zewnętrzne, a także ściany wewnętrzne.

Elewacja i instalacje wewnętrzne to kluczowy etap w procesie wznoszenia budynku. Obejmuje on prace związane z wykończeniem i zabezpieczeniem zewnętrznej strony budynku oraz instalacjami niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania wewnątrz.

Zakończenie robót budowlanych to etap, który jest zakończeniem budowy. Jednocześnie, aby rozpocząć użytkowanie budynku, inwestor zwraca się do Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Państwowej Straży Pożarnej i nadzoru budowlanego o wydanie odpowiednich zgód.

Decyzja o pozwoleniu na użytkowanie to dokument wydawany przez właściwy organ administracji publicznej, który uprawnia do rozpoczęcia korzystania z obiektu budowlanego. Pozwolenie to stanowi oficjalne potwierdzenie, że budynek został zbudowany zgodnie z przepisami prawa budowlanego i spełnia wymagania dotyczące bezpieczeństwa, higieny i ochrony środowiska.

 Kliknij i zobacz jak budujemy

O inwestycji

Comfort City Agat. Inwestycja sprzedana. - najważniejsze cechy:


Duży wybór układów

drzwi
antywłamaniowe

Ogródki nawet do 85 m2

Wycieraczki systemowe do wszystkich mieszkań
Komórki lokatorskie

Własne,
zielone patio

cichobieżne windy
firmy Kone

Sąsiedztwo
parku leśnego

Ogrzewanie miejskie
Mieszkania od 1 do 4 pokoi

Widne kuchnie i aneksy

Każde mieszkanie z dużym balkonem, tarasem lub ogródkiem
Instalacja
światłowodowa
Udogodnienia dla osób
niepełnosprawnych

Komfortowy garaż podziemny

Plac zabaw dla dzieci

Wysoka jakość wykończenia części wspólnych

Miejsca relaksu
dla wszystkich

key

Zespół dwóch budynków z mieszkaniami od 26 do 85 m kw, od 1 do 5 pokojowych na 8 piętrach. Agat oferuje duży wybór małych mieszkań z balkonami od 8m2. Zapraszamy po ofertę.

Szukasz spokojnej przestrzeni w mieście? Chcesz mieszkać w zielonej enklawie, ale kochasz także życie miejskie? Jesteśmy blisko sklepów, przystanków, linii tramwajowej, szkół, przedszkoli, żłobków, choć znajdziesz także tak poszukiwaną zieleń na projektowanych przez nas patiach, balkonach i ogródkach oraz w najbliższym sąsiedztwie. Ciszę i spokój okolicy zapewniają piękne drzewa kompleksu leśnego Wydmy Nowodworskiej z częścią parkową, licznymi ścieżkami rowerowymi i biegowymi. Oddychaj zdrowo.

Duży wybór małych mieszkań.

Potrzebujesz prywatności na niewielkiej przestrzeni? Osobny pokój dla malucha lub nastolatka? Pomyśleliśmy o tym, aby zapewnić optymalne wykorzystanie powierzchni, zaplanowaliśmy mieszkania zarówno dla rodziny, jak i singla. Wszystko dla Twojej wygody.

Mieszkanie z osobną kuchnią, czy może aneks kuchenny? W naszej ofercie znajdą propozycję dla siebie zarówno zwolennicy modnej wyspy kuchennej, jak i oddzielonego od reszty miejsca dla kuchennych rewolucji. Jesteśmy ciekawi w czym się rozsmakujesz? / Jesteśmy ciekawi Twojego wyboru?

Każde mieszkanie z ogródkiem, dużym balknem lub loggią. Zapraszamy wielbicieli zieleni i ogródków przydomowych. Lubisz spędzać czas przycinając, podlewając czy sadząc rośliny? U nas wszystkie mieszkania mają ogródki, tarasy lub balkony od 8 m2.

Proponujemy mieszkania pięknie doświetlone niektóre nawet  z oknami na 4 strony świata.

Dla wygody i bezpieczeństwa naszych klientów oferujemy parking w garażu podziemnym; przestronne miejsca pojedyncze oraz rodzinne. Bezpiecznie parkujesz, nie tracisz czasu na szukanie miejsca aby zaparkować auto, nie mokniesz i nie odśnieżasz samochodu zimą. Mieszkaj wygodnie. 

Chcesz od początku do końca mieć wpływ na zaplanowanie przestrzeni w Twoim nowym domu? Rozplanuj swoje wymarzone mieszkanie tak, jak Tobie pasuje. Realizuj z nami swoje marzenia/cele. 

Nasi klienci mają różne potrzeby i upodobania. Staramy się im sprostać, przygotowując przytulne mieszkania na przemyślanym i nowoczesnym osiedlu. Wybierz tak, jak lubisz.

Inwestycja Comfort City Agat wyróżniona 2 miejscem w Rankingu najlepszych inwestycji w Warszawie w III kwartale 2022 roku według używykowników portalu RynekPierwotny.pl.

Osiedle - Comfort City

Comfort City zaprojektowane zostało jako część zrównoważonego projektu urbanistycznego, składająca się docelowo z kilku zespołów budynków z udogodnieniami dla mieszkańców; punktami usługowymi, sklepami oraz bezpośrednim sąsiedztwem kompleksu parkowo-leśnego.

Osiedle powstaje w warszawskiej dzielnicy Tarchomin-Winnica przy ulicy Dionozosa, 350 m od linii tramwajowej Winnica oraz w polbliżu szkół, przedszkoli żłobków. Poszczególne etapy osiedla połączy Srebrzysta Aleja, pełna atrakcyjnych, dostępnych dla wszystkich mieszkańców punktów usługowo – handlowych, ale także Skweru Relaksu, Parku Zabaw, Placu Spotkań, Rodzinnego Ogrodu. Comfort City to więcej niż mieszkanie.

Lokalizacja
Położenie nowej inwestycji

Inwestycja Agat Comfort City położona jest w północnej części stolicy, na Tarchominie Winnicy przy ulicy Dionizosa 6. Teren osiedla graniczy z jednej strony z ul. Modlińską (przy numerze 309), a z przeciwnej z ul. Leśnej Polanki i kompleksem leśnym Wydmy Nowodworskiej (z pięknie urządzoną częścią parkową). 

Osiedle powstaje przy parku leśnym, obok pętli tramwajowej Winnica - jadąc tramwajem w ciągu kilku minut można dojechać do Galerii Północnej, a stąd w ciągu ok. 8 minut do stacji metra Młociny.

W pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy usługowo-handlowe, w tym Galeria Północna. Wielbiciele aktywnej formy spędzania wolnego czasu będą mogli wybierać z bogatej oferty zajęć, m.in. w Białołęckim Ośrodku Sportu zajęcia na basenach, kortach, boiskach w halach sportowych lub na siłowniach. Osoby lubiące zajęcia kulturalne skorzystają z pewnością z zajęć i spektakli Białołęckiego Ośrodka Kultury.

Stąd już blisko do zaplecza rekreacyjnego Warszawy - nad Wisłę, czy Zalew Zegrzyński. To świetne miejsce dla osób, które lubią obcować z przyrodą, aktywnie spędzać czas wolny i jednoczesnie być blisko centrum miasta.

 

5 min do Selgrosa lub Biedronki
10 min do stacji Metro Młociny
350 m do pętli tramwajowej Winnica
10 min nad Wisłę
25 min do Pałacu Kultury
przy Parku Leśnym
5 min do szkół, przedszkoli, żłobków
10 min autem do Parku Henrykowskiego
7 min do galerii Północnej
25 min nad Zalew Zegrzyński
Dzielnica

Białołęka to dzielnica przyszłości. Jest to najdynamiczniej rozwijająca się część Warszawy. Od kilku lat to własnie tu powstaje najwięcej nowych osiedli mieszkaniowych i domów jednorodzinnych. Tworzona jest cała infrastruktura towarzysząca: powstają nowe ulice ze ścieżkami rowerowymi, szkoły, przedszkola, ośrodki sportowe, boiska, sklepy.

Galeria
Galeria

COMFORT CITY AGAT to zespół budynków mieszkalnych połączonych przestronnym, zielonym patio z placem zabaw i miejscem relaksu. Inwestycja zaprojektowana jest na wspólnym, podziemnym 2-poziomowym garażu. Agat oferuje swoim mieszkańcom szlachetne wykończenie części wspólnych, cichobieżne windy, anytywłamaniowe drzwi, komórki lokatorskie oraz inne udogodnienia, jak np. punkt usługowy. Zapraszamy do obejrzenia poniższych zdjęć i kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie udzielą dodatkowych informacji.

Przedstawiony materiał graficzny, w tym wizualizacje Comfort City – mają charakter poglądowy oraz informacyjno - marketingowy i nie mogą być traktowane jako ostateczny projekt realizacyjny, a także nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa – art.66 Paragraf 1 Kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie

  Wyrażam zgodę:

  [*] zgody konieczne, bez przynajmniej jednej z nich nie jest możliwe wysłanie formularza

  Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

  Szybki kontakt

  icon
  +48 22 487 82 24
  icon
  +48 22 487 82 21
  icon
  Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
  ul. Modlińska 309, Warszawa

  Opinie Klientów

  BARC WARSZAWA S A Reviews with ekomi-pl.com
  Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat