Znajdź mieszkanie

Bezpłatna konsultacja online, bez wychodzenia z domu
23.03.2020

Umów się na indywidualne, wirtualne spotkanie z naszym doradcą

Mamy świadomość, że zakup mieszkania to poważna decyzja w czasach bez epidemii, a w obecnej sytuacji może się ono wydawać jeszcze większym wyzwaniem. Wychodząc naprzeciw tym, którzy rozważają nabycie nieruchomości, a obecna sytuacja pokrzyżowała te plany, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z bezpłatnej konsultacji online, bez wychodzenia z domu.
Nasi doświadczeni doradcy pomogą uporządkować cały proces zakupu mieszkania, dbając jednocześnie o zdrowie i bezpieczeństwo w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.
Podczas prezentacji poznasz, krok po kroku, wszystkie najważniejsze etapy procesu rezerwacji, a w rezultacie zakupu mieszkania. Zachęcamy do skorzystania z tej formy kontaktu, istnieje ryzyko, że będziemy z niej korzystać dłużej.

Nasi doradcy po kolei opowiedzą i tym samym przeprowadzą przez:

1. Znalezienie odpowiedniego mieszkania do planowanego przez Ciebie budżetu. Jeśli planujesz zakup mieszkania na kredyt zaproponują konsultację  współpracujących z nami ekspertów finansowych, którzy doradzą i pomogą w znalezieniu kredytu hipotecznego na najlepszych warunkach.

2. Wybór mieszkania, jednocześnie odpowiadając na pytania dotyczące:

inwestora i głównego wykonawcy – opowiedzą co wybudowaliśmy, ile lat działamy i jaka filozofia nam przyświeca,

lokalizacji – nasze biuro sprzedaży znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Comfort City – nasi pracownicy dojeżdżają do biura codziennie, więc wiedzą o Winnicy wszystko. Na bieżąco są także z wiedzą, jak Winnica będzie się zmieniała w kolejnych latach,

– opowiedzą o rodzajach dostępnych mieszkaniach (porównają różne metraż, rozkłady, czy strony świata i doradzą w oparciu o Twoje potrzeby)

standardu wykończenia (materiały z których wykonane są okna, rodzaj wind czy drzwi wejściowych, obecność wycieraczek systemowych oraz materiały wykończeniowe części wspólnych),

aktualnej sytuacji na budowie Comfort City – obserwuj nas także na Facebooku tutaj

zapisów umowy rezerwacyjnej – w obecnej sytuacji, wprowadziliśmy ułatwienia dotyczące zdalnego kontaktu z nami, bez wychodzenia z domu.

Zostań w domu. Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić najwygodniejszy termin wirtualnej konsultacji:

formularz kontaktowy tutaj

Inne formy kontaktu:
1. telefon: 224 878 224
2. e-mail: mieszkania@barc.com.pl
3. czat na stronie (w prawym dolny rogu strony)

Zapraszamy!

#zostanwdomu

Zadaj pytanie

[*] zgody konieczne, bez przynajmniej jednej z nich nie jest możliwe wysłanie formularza

Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

Szybki kontakt

icon
+48 22 487 82 24
icon
+48 22 487 82 21
icon
Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
ul. Modlińska 309, Warszawa
Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat