Znajdź mieszkanie

Comfort City Perła już w sprzedaży
15.01.2021

Najbardziej oczekiwana inwestycja Comfort City.

Comfort City Perła to zespół trzech niewielkich budynków, z których rozpościera się unikatowy widok na gęsty, piękny park leśny. Bliskość parku, cisza, widok na korony drzew czyni tę przestrzeń wyjątkową i stwarza niepowtarzalny mikroklimat. Takie miejsce może być azylem dla każdego.
Duże przeszklenia okien i balustrad na tarasach i balkonach pozwalają cieszyć się całkowicie otwartą przestrzenią, a także panoramicznymi widokami na park ze stuletnimi dębami.

Staranny projekt, doskonałe materiały i solidne wykonanie oraz bezpieczne rozwiązania technologiczne (np. biała wanna), przestronne klatki schodowe, najwyższej jakości cichobieżne windy firmy Kone, antywłamaniowe drzwi wejściowe do mieszkań firmy Dierre, domofony, wycieraczki systemowe, zielone patio tylko dla mieszkańców, powodują, że każdy poczuje się tutaj komfortowo.

Zachęcamy do zapoznania się z tą wyjątkową inwestycją i mieszkaniami.

Bądź pierwszy i skorzystaj z komfortowych udogodnień.

Sąsiedztwo pętli tramwajowej Winnica oraz ul. Modlińskiej gwarantują wygodną komunikację. Bliskość szkół, przedszkoli i żłobków czyni okolicę osiedla miejscem, w którym wygodnie się żyje. Osiedle Comfort City to enklawa miasta z udogodnieniami dla mieszkańców; sklepami, punktami usługowymi, trefami spotkań i relaksu w bezpiecznym sąsiedztwie pięknych, zielonych terenów.

Zapraszamy do kontaktu.

Zadaj pytanie

[*] zgody konieczne, bez przynajmniej jednej z nich nie jest możliwe wysłanie formularza

Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

Szybki kontakt

icon
+48 22 487 82 24
icon
+48 22 487 82 21
icon
Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
ul. Modlińska 309, Warszawa
czynne od pn. do pt. w godz. 10:00 - 18:00
Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat