Znajdź mieszkanie

Comfort City Perła już w sprzedaży
15.01.2021

Najbardziej oczekiwana inwestycja Comfort City.

Comfort City Perła to zespół trzech niewielkich budynków, z których rozpościera się unikatowy widok na gęsty, piękny park leśny. Bliskość parku, cisza, widok na korony drzew czyni tę przestrzeń wyjątkową i stwarza niepowtarzalny mikroklimat. Takie miejsce może być azylem dla każdego.
Duże przeszklenia okien i balustrad na tarasach i balkonach pozwalają cieszyć się całkowicie otwartą przestrzenią, a także panoramicznymi widokami na park ze stuletnimi dębami.

Staranny projekt, doskonałe materiały i solidne wykonanie oraz bezpieczne rozwiązania technologiczne (np. biała wanna), przestronne klatki schodowe, najwyższej jakości cichobieżne windy firmy Kone, antywłamaniowe drzwi wejściowe do mieszkań firmy Dierre, domofony, wycieraczki systemowe, zielone patio tylko dla mieszkańców, powodują, że każdy poczuje się tutaj komfortowo.

Zachęcamy do zapoznania się z tą wyjątkową inwestycją i mieszkaniami.

Bądź pierwszy i skorzystaj z komfortowych udogodnień.

Sąsiedztwo pętli tramwajowej Winnica oraz ul. Modlińskiej gwarantują wygodną komunikację. Bliskość szkół, przedszkoli i żłobków czyni okolicę osiedla miejscem, w którym wygodnie się żyje. Osiedle Comfort City to enklawa miasta z udogodnieniami dla mieszkańców; sklepami, punktami usługowymi, trefami spotkań i relaksu w bezpiecznym sąsiedztwie pięknych, zielonych terenów.

Zapraszamy do kontaktu.

Zadaj pytanie

Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

Szybki kontakt

icon
+48 22 487 82 24
icon
+48 22 487 82 21
icon
Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
ul. Modlińska 309, Warszawa
czynne od pn. do pt. w godz. 10:00 - 18:00
Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat

Nie znalazłeś odpowiedniego mieszkania? Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą

Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

Szanowni Państwo!

serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży przy ul. Modlińskiej 309. Spotkania odbywają się z osobami, które wcześniej umówią się telefonicznie ( nr tel.: 224 878 224) lub z wybranym doradcą klienta. Zapraszamy maksymalnie do 2 osób. W związku ze stanem epidemii, zachowujemy reżim sanitarny z zachowaniem zasad i ograniczeń. Rozumiemy także, że umawiając się na spotkanie potwierdzą Państwo, że:

  • nie są Państwo objęci kwarantanną, ani nie jest nią objęta żadna osoba, z którą się Państwo kontaktowali,
  • nie kontaktowali się Państwo z nikim zarażonym wirusem COVID-19,
  • nie występują u Państwa objawy jakiejkolwiek infekcji.
Zachęcamy przede wszystkim do korzystania ze zdalnych form kontaktu::
  • rozmowy wideo,
  • niezobowiązującego live chatu,
  • wypełnienia formularza kontaktowego,
  • telefon: +48 224 878 224,
  • e-mail: mieszkania@barc.com.pl

Wdrożyliśmy wszystkie udogodnienia, aby proces zakupu i odbioru lokalu były wygodne i bezpieczne, w szczególności wszelkie dokumenty podpisujemy podpisem kwalifikowanym i przesyłamy do Państwa, banku lub pośrednika kredytowego czy innych osób. Każdy lokal dokładnie  opisujemy na stronie w  zakładce pod rzutem „Dowiedz się więcej". Zachęcamy Państwa do korzystania z tych udogodnień.