q Comfort City Perła: zakończyliśmy prace związane ze stanem surowym – BARC S.A
Znajdź mieszkanie

Comfort City Perła: zakończyliśmy prace związane ze stanem surowym
20.07.2021

W dniu 14.07.2021 roku nastąpiło uroczyste zawieszenie wiechy na inwestycji Comfort City Perla. Jako inwestor i generalny wykonawca osiedla Comfort City dziękujemy wszystkim naszym pracownikom oraz podmiotom współpracującym z nami za pomyślne zakończenie tego ważnego etapu budowy, jakim jest zamknięcie stanu surowego i wkład włożony w dotychczasowy proces realizacji inwestycji Comfort City Perła.

Zawieszenie wiechy to znaczący moment w realizacji naszej inwestycji. Prace związane ze stanem surowym zakończyliśmy zgodnie z harmonogramem, mimo niesprzyjających okoliczności zewnętrznych związanych z pandemią. Jest to kolejna inwestycja BARC Warszawa S.A. gdy dzięki odpowiedzialnej i zmotywowanej postawie całego zespołu budowy, naszych dostawców i podwykonawców, budowa nie zwolniła nawet na chwilę. Przed nami kolejny etap budowy, do którego przystąpiliśmy z pełnym zaangażowaniem” – powiedziała Aldona Krasnodębska, Prezes Zarządu BARC Warszawa S.A.

Perła to najbardziej oczekiwana inwestycja na powstającym osiedlu Comfort City. Wyjątkowy charakteru inwestycji zapewnia bezpośrednie sąsiedztwo parku leśnego i ścieżek biegowo-spacerowych. Zastosowanie szklanych balustrad na tarasach i balkonach, pozwala cieszyć się zielonym krajobrazem stuletnich dębów. Powstająca linia tramwajowa Winnica oraz ulica Modlińska gwarantują wygodną komunikację oraz szybki dojazd do centrum.

BARC Warszawa S.A. to polski deweloper z ponad 27 letnim doświadczeniem na rynku warszawskim. Specjalnością firmy jest budowa mieszkań od 30 m2 do 100 m2 z widnymi kuchniami, aneksami kuchennymi, balkonami czy tarasami lub domach od 140 m2 do 200 m2 z dużymi ogródkami. BARC Warszawa S.A. wyróżnia oferowanie mieszkań z własnością gruntu, akt notarialny równocześnie z kluczami, przemyślane projekty i wykonanie ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów. Firma wielokrotnie nagradzana, w tym tytułem „Przyjazny deweloper 2020” w raporcie Gazety Finansowej, Home&Market i Gentelman.

 

Zadaj pytanie

  Wyrażam zgodę:

  [*] zgody konieczne, bez przynajmniej jednej z nich nie jest możliwe wysłanie formularza

  Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

  Szybki kontakt

  icon
  +48 22 487 82 24
  icon
  +48 22 487 82 21
  icon
  Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
  ul. Modlińska 309, Warszawa
  Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat