Znajdź mieszkanie

Comfort City Perła: zakończyliśmy prace związane ze stanem surowym
20.07.2021

W dniu 14.07.2021 roku nastąpiło uroczyste zawieszenie wiechy na inwestycji Comfort City Perla. Jako inwestor i generalny wykonawca osiedla Comfort City dziękujemy wszystkim naszym pracownikom oraz podmiotom współpracującym z nami za pomyślne zakończenie tego ważnego etapu budowy, jakim jest zamknięcie stanu surowego i wkład włożony w dotychczasowy proces realizacji inwestycji Comfort City Perła.

Zawieszenie wiechy to znaczący moment w realizacji naszej inwestycji. Prace związane ze stanem surowym zakończyliśmy zgodnie z harmonogramem, mimo niesprzyjających okoliczności zewnętrznych związanych z pandemią. Jest to kolejna inwestycja BARC Warszawa S.A. gdy dzięki odpowiedzialnej i zmotywowanej postawie całego zespołu budowy, naszych dostawców i podwykonawców, budowa nie zwolniła nawet na chwilę. Przed nami kolejny etap budowy, do którego przystąpiliśmy z pełnym zaangażowaniem” – powiedziała Aldona Krasnodębska, Prezes Zarządu BARC Warszawa S.A.

Perła to najbardziej oczekiwana inwestycja na powstającym osiedlu Comfort City. Wyjątkowy charakteru inwestycji zapewnia bezpośrednie sąsiedztwo parku leśnego i ścieżek biegowo-spacerowych. Zastosowanie szklanych balustrad na tarasach i balkonach, pozwala cieszyć się zielonym krajobrazem stuletnich dębów. Powstająca linia tramwajowa Winnica oraz ulica Modlińska gwarantują wygodną komunikację oraz szybki dojazd do centrum.

BARC Warszawa S.A. to polski deweloper z ponad 27 letnim doświadczeniem na rynku warszawskim. Specjalnością firmy jest budowa mieszkań od 30 m2 do 100 m2 z widnymi kuchniami, aneksami kuchennymi, balkonami czy tarasami lub domach od 140 m2 do 200 m2 z dużymi ogródkami. BARC Warszawa S.A. wyróżnia oferowanie mieszkań z własnością gruntu, akt notarialny równocześnie z kluczami, przemyślane projekty i wykonanie ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów. Firma wielokrotnie nagradzana, w tym tytułem „Przyjazny deweloper 2020” w raporcie Gazety Finansowej, Home&Market i Gentelman.

 

Zadaj pytanie

Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

Szybki kontakt

icon
+48 22 487 82 24
icon
+48 22 487 82 21
icon
Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
ul. Modlińska 309, Warszawa
czynne od pn. do pt. w godz. 10:00 - 18:00
Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat

Nie znalazłeś odpowiedniego mieszkania? Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą

Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

Szanowni Państwo!

serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży przy ul. Modlińskiej 309. Spotkania odbywają się z osobami, które wcześniej umówią się telefonicznie ( nr tel.: 224 878 224) lub z wybranym doradcą klienta. Zapraszamy maksymalnie do 2 osób. W związku ze stanem epidemii, zachowujemy reżim sanitarny z zachowaniem zasad i ograniczeń. Rozumiemy także, że umawiając się na spotkanie potwierdzą Państwo, że:

  • nie są Państwo objęci kwarantanną, ani nie jest nią objęta żadna osoba, z którą się Państwo kontaktowali,
  • nie kontaktowali się Państwo z nikim zarażonym wirusem COVID-19,
  • nie występują u Państwa objawy jakiejkolwiek infekcji.
Zachęcamy przede wszystkim do korzystania ze zdalnych form kontaktu::
  • rozmowy wideo,
  • niezobowiązującego live chatu,
  • wypełnienia formularza kontaktowego,
  • telefon: +48 224 878 224,
  • e-mail: mieszkania@barc.com.pl

Wdrożyliśmy wszystkie udogodnienia, aby proces zakupu i odbioru lokalu były wygodne i bezpieczne, w szczególności wszelkie dokumenty podpisujemy podpisem kwalifikowanym i przesyłamy do Państwa, banku lub pośrednika kredytowego czy innych osób. Każdy lokal dokładnie  opisujemy na stronie w  zakładce pod rzutem „Dowiedz się więcej". Zachęcamy Państwa do korzystania z tych udogodnień.