Znajdź mieszkanie

Deweloper roku 2019
09.03.2020

BARC Warszawa S.A. w raporcie Deweloper Roku 2019 Gazety Finansowej, Gentelman oraz Home&Market

To, od kogo kupujemy mieszkanie, ma znaczenie. Często na nieruchomość wydajemy oszczędności swojego życia, albo przez większość dorosłego życia ją spłacamy, bo zaciągnęliśmy kredyt na 30 lat. Warto w takiej sytuacji mieć po drugiej stronie transakcji partnera, który uczciwie podchodzi do klientów, dostarcza im produkt najwyższej jakości i można na niego liczyć, jeśli cokolwiek wydaje nam się wątpliwe. Deweloperzy, który otrzymali w naszym plebiscycie tytuł Dewelopera Roku, mogą się takim podejściem do nabywców swoich nieruchomości pochwalić. Budują na miarę potrzeb coraz bardziej wymagających klientów, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i wspierając na każdy etapie zakupu inwestycji.” – czytamy we wstępie do Raportu.

BARC Warszawa S.A. działa od 1992 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele poważnych inwestycji – są wśród nich między innymi Nadbudowa Ministerstwa Sprawiedliwości, dwa biurowce w centrum Warszawy, Osiedle Domków Jednorodzinnych „ Słoneczna Polana” w Magdalence, Osiedla mieszkaniowe: „Narwik” na Bemowie, „Rodzina Połanieckich” na Chomiczówce, „Osiedle Pod Dębami”, „Tarasy Dionizosa” na Białołęce, Rezydencje: „Przy Ratuszu” na Bemowie, „Orzeszkowej” i „Kościuszki” w Piastowie. Aktualnie powstaje nasza najnowsza inwestycja Comfort City na warszawskiej Białołęce.

Jest nam niezwykle miło, że znaleźliśmy się w raporcie Deweloper Roku 2019. Jesteśmy dumni, że dotychczas ponad 10 tys. osób znalazło w naszej ofercie wymarzone miejsce do życia. Nasze inwestycje wyróżniają mieszkania o zróżnicowanych układach, dobrze doświetlonych, wykonanych ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów. Jako generalny wykonawca na każdym etapie; od projektu, poprzez wykonanie, aż do serwisu posprzedażowego, gwarantujemy solidne i bezusterkowe wykonanie oraz terminowe przekazanie mieszkań.” – powiedziała Aldona Krasnodębska, Prezes Zarząd BARC Warszawa S.A.

Najnowsza inwestycja firmy – Comfort City powstaje w warszawskiej dzielnicy Tarchomin, w pobliżu pętli tramwajowej Winnica (początek 2021). Osiedle zostało zaprojektowane jako część zrównoważonego projektu urbanistycznego z udogodnieniami dla mieszkańców; punktami usługowymi, sklepami oraz bezpośrednim sąsiedztwem dębowego parku. Standard mieszkań w tej inwestycji wyprzedza oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Comfort City gwarantuje:

– funkcjonalne, zróżnicowane i dobrze doświetlone mieszkania,
– widne kuchnie i łazienki,
– udogodnienia: pralnia, paczkomat itp.
– starannie wykończone części wspólne: plac zabaw i duże, zielone patio.

Budowę Comfort City zasila zielona energia z farm wiatrowych. Uratowane, ponad 100 – letnie dęby, zacieniają partia i Srebrzystą Aleję, która łączy całe osiedle.

Raport 

Zadaj pytanie

  Wyrażam zgodę:

  [*] zgody konieczne, bez przynajmniej jednej z nich nie jest możliwe wysłanie formularza

  Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

  Szybki kontakt

  icon
  +48 22 487 82 24
  icon
  +48 22 487 82 21
  icon
  Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
  ul. Modlińska 309, Warszawa
  Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat