Znajdź mieszkanie

Osiedle Przytulne

O inwestycji

Osiedle Przytulne to niewielki zespól 12 segmentów (domów) położony kilka minut od centrum Warszawy, w zielonej dzielnicy Wawer. W pobliżu osiedla znajdują się kompleksy leśne i rezerwaty przyrody. 

Osiedle Przytulne to niewielki zespół 12 segmentów (domów), położony na granicy dzielnicy Praga Południe i Wawer. W pobliżu osiedla znajdują się kompleksy leśne i rezerwaty przyrody. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i wygodę mieszkania wśród pięknej natury, ale chcą być blisko miasta. 

Osiedle złożone jest z ciekawie zaprojektowanych segmentów (powierzchnia: 163–196 m²), położonych na działkach (powierzchnia: do 550 m²). Każdy dom jest inny, wszystkie są nowoczesne: proste bryły budynków, duże okna, balkony i tarasy, funkcjonalne wnętrza, poddasze, w większości budynków także garaż. Na parterze znajduje się przestronny, dobrze doświetlony salon z możliwością podłączenia kominka, jadalnia, kuchnia, wc, pomieszczenie gospodarcze i w większości garaż. Pierwsze piętro zajmują 2 łazienki i 3 sypialnie, w tym jedna dla rodziców, często z balkonem, połączona z garderobą i łazienką. Poddasze nadaje się do dowolnego wykorzystania, ma wyjście na zielony taras.

Segmenty oddajemy w stanie deweloperskim. Bardzo duży nacisk kładziemy na staranne wykończenie elewacji i części wspólnych osiedla. Zależy nam aby przyszli mieszkańcy czuli się w Osiedlu Przytulnym komfortowo i bezpiecznie.

Inwestycja jest już zrealizowana. 

key
Lokalizacja

W kilka minut można stąd dostać się do większości dzielnic, samochodem, autobusem miejskim czy szybką kolejką. W niedużej odległości znajdują się centra handlowo - rozrywkowe Promenada, King Cross, Panorama, Galeria Mokotów, placówki oświatowo-sportowe oraz placówki służby zdrowia w tym jedne z najlepszych war­szawskich szpitali.

Zadaj pytanie

Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

Szybki kontakt

icon
+48 22 487 82 24
icon
+48 22 487 82 21
icon
Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
ul. Modlińska 309, Warszawa
czynne od pn. do pt. w godz. 10:00 - 18:00
Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat

Szanowni Państwo!

serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży przy ul. Modlińskiej 309. Spotkania odbywają się z osobami, które wcześniej umówią się telefonicznie ( nr tel.: 224 878 224) lub z wybranym doradcą klienta. Zapraszamy maksymalnie do 2 osób. W związku ze stanem epidemii, zachowujemy reżim sanitarny z zachowaniem zasad i ograniczeń. Rozumiemy także, że umawiając się na spotkanie potwierdzą Państwo, że:

  • nie są Państwo objęci kwarantanną, ani nie jest nią objęta żadna osoba, z którą się Państwo kontaktowali,
  • nie kontaktowali się Państwo z nikim zarażonym wirusem COVID-19,
  • nie występują u Państwa objawy jakiejkolwiek infekcji.
Zachęcamy przede wszystkim do korzystania ze zdalnych form kontaktu::
  • rozmowy wideo,
  • niezobowiązującego live chatu,
  • wypełnienia formularza kontaktowego,
  • telefon: +48 224 878 224,
  • e-mail: mieszkania@barc.com.pl

Wdrożyliśmy wszystkie udogodnienia, aby proces zakupu i odbioru lokalu były wygodne i bezpieczne, w szczególności wszelkie dokumenty podpisujemy podpisem kwalifikowanym i przesyłamy do Państwa, banku lub pośrednika kredytowego czy innych osób. Każdy lokal dokładnie  opisujemy na stronie w  zakładce pod rzutem „Dowiedz się więcej". Zachęcamy Państwa do korzystania z tych udogodnień.