Znajdź mieszkanie

Rezydencja Kościuszki

O inwestycji

Świetny projekt kameralnej inwestycji w Piastowie, zaprojektowany w pracowni młodych, ale doświadczonych architektów Marcina Jeziorskiego i Zenona Zapaśnika.

W ofercie już tylko dwa ostanie lokale użytkowe o powierzchni 60,8 i 63,2 mkw. 

Rezydencja Kościuszki w Piastowie, dosłownie kilka kilometrów od Warszawy, to kameralny zespół mieszkaniowo-usługowy, składający się z dwóch budynków 4-piętrowych (z windami) usytuowanych u zbiegu ulic Warszawskiej, Bohaterów Wolności i Kościuszki i otaczających wspólne patio.

Piastów to niewielkie miasto sąsiadujące od południowego zachodu z Warszawą. Dzięki doskonałemu połączeniu z centrum stolicy pociągiem Szybkiej Kolei Miejskiej lub Kolei Mazowieckich dojazd zajmuje kilkanaście minut. Jest to miasto, które coraz prężniej się rozwija i rozumie potrzeby swoich mieszkańców. Znajdą w nim Państwo wiele placówek oświatowych: 4 przedszkola, 3 szkoły podstawowe, 2 gimnazja, 2 licea, szkołę języków obcych i kilka szkół niepublicznych.

key
Rezydencja Kościuszki

Rezydencja Kościuszki to projekt oryginalny, o efektownej elewacji i atrakcyjnych rozwiązaniach przestrzennych. Przygotowany przez młodych, ale doświadczonych architektów Marcina Jeziorskiego i Zenona Zapaśnika, został starannie zaprojektowany zarówno w całościowym układzie, jak i w odniesieniu do poszczególnych mieszkań, pozwalających użytkownikom na dokonywanie zgodnych z ich potrzebami modyfikacji. Część mieszkań, na parterze budynków, posiada ogródki, inne mają efektowne i funkcjonalne balkony i tarasy, w niektórych wypadkach także antresole. 

W ofercie były mieszkania od 1-pokojowych po 5-pokojowe – w najbardziej poszukiwanych metrażach – od mieszkań małych (23 m²) po duże (86 m²).

Mieszkania położone na parterze (wysokim) zapewniają w większości możliwość korzystania z pięknych ogródków o powierzchni do 100 m², a położone wyżej wyposażone są w balkony lub tarasy. Na najwyższych piętrach zaprojektowane zostały niezwykle ciekawe mieszkania z antresolami. Na poziomie -1 mieści się garaż z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Na parterze od strony ulicy Warszawskiej znajdzie się małe centrum handlowe, a w sąsiadującym pasażu – usługi i mała gastronomia.

Oferowaliśmy mieszkania w standardzie deweloperskim. Budujemy z tradycyjnych materiałów:

 • konstrukcja nośna: żelbetowa
 • ściany międzylokalowe: z cegły silikatowej
 • ściany osłonowe: z materiałów ceramicznych 
 • ścianki działowe: ceramiczne lub w systemie G-K
 • stolarka okienna: PCV dwuszybowa, okucia obwiedniowe
 • stolarka drzwiowa: drzwi zewnętrzne do lokalu - antywłamaniowe z progami drewnianymi
 • podłogi: szlichta betonowa
 • ściany: wykończone suchymi tynkami gipsowymi lub tynkiem cementowo-wapiennym trzeciej kategorii, ściany i sufity zagruntowane białą farbą
 • ściany w łazience niemalowane
 • instalacja elektryczna: gniazda wtykowe pojedyncze - po 3 w każdym pokoju, po 2 w kuchni, łazience i 1 w przedpokoju
 • instalacja telefoniczna: 1 gniazdo,
 • instalacja TV kablowej : 1 gniazdo, instalacja domofonowa : 1 odbiornik przy drzwiach wejściowych, osprzęt elektryczny koloru białego produkcji krajowej, zasilanie 3-fazowe w kuchni (bez kuchni elekt.)
Lokalizacja
Położenie

Rezydencja Kościuszki znajduje się w centralnej części Piastowa przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Kościuszki, w odległości około 300 m od stacji kolejowej, parku, Urzędu Miasta Piastowa. Piastów to idealne miejsce do życia dla osób szukających ciszy, spokoju i komfortu życia w małej społeczności, a jednocześnie blisko tętniącej energią stolicy.

Lista lokali
Lokale użytkowe

Lista lokali, których szukasz

Przedstawiony materiał graficzny, w tym wizualizacje Rezydencja Kościuszki – mają charakter poglądowy oraz informacyjno - marketingowy i nie mogą być traktowane jako ostateczny projekt realizacyjny, a także nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa – art.66 Paragraf 1 Kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie

[*] zgody konieczne, bez przynajmniej jednej z nich nie jest możliwe wysłanie formularza

Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

Szybki kontakt

icon
+48 22 487 82 24
icon
+48 22 487 82 21
icon
Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
ul. Modlińska 309, Warszawa
Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat