Znajdź mieszkanie

Rezydencja Orzeszkowej

O inwestycji

Rezydencja Orzeszkowej w Piastowie to kameralny zespół mieszkaniowo-usługowy, składający się z dwóch budynków, 2 i 4 piętrowego z dominantą 5 piętra w jednym narożniku. 

Rezydencja Orzeszkowej w Piastowie to kameralny zespół mieszkaniowo-usługowy, składający się z dwóch budynków: 2- i 4-piętrowego z dominantą 5. piętra w jednym narożniku. Zostanie zbudowany z solidnych, tradycyjnych materiałów budowlanych i wzbogacony o elementy małej architektury ogrodowej. Pod całym kompleksem znajduje się parking podziemny, z którego windami można dostać się na każdy poziom mieszkalny.

Inwestycja zlokalizowana jest w zielonej części Piastowa, wśród niskiej zabudowy i niedaleko od stacji kolejowej, zapewniającej dogodne i szybkie połączenie z Warszawą. Nieopodal znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy i kościół. 

Budynki są ogrodzone, na parterze znajdują się lokale usługowe. Niektóre z nich są jeszcze dostępne dla potencjalnych nabywców.

Wszystkie mieszkania na parterze od strony patio mają własne ogródki, a wspólna przestrzeń została starannie zaaranżowana; tu też znajduje się placyk zabaw dla dzieci. W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców całość została ogrodzona. Na parterze budynków od strony ulic umieszczone są lokale usługowe. Mieszkania zostały zaprojektowane bardzo starannie, większość posiada widne kuchnie, które można połączyć z salonami, oraz balkony.

key
Lokalizacja

Piastów to niewielkie miasto sąsiadujące od południowego zachodu z Warszawą.

Dzięki doskonałemu połączeniu z centrum Warszawy jedną z trzech linii autobusowych, dwóch dziennych i jednej nocnej, oraz kursujących pociągów Kolei Mazowieckich i Szybkiej Kolei Miejskiej dojazd zajmuje kilkanaście minut.

Pod każdym względem Piastów zaspokaja potrzeby swoich mieszkańców. Znajduje się tu wiele placówek oświatowych (4 przedszkola, 3 szkoły podstawowe, 2 gimnazja, 2 licea, szkoła języków obcych i szereg szkół niepublicznych). Łatwy jest również dostęp do służby zdrowia (kilka przychodni i aptek), sportu i rekreacji (boiska, korty tenisowe, sale gimnastyczne). Aktywny wypoczynek promują działające na terenie Piastowa stowarzyszenia tenisowe i rowerowe oraz kluby sportowe. Miasto w najbliższej przyszłości planuje dalszą rozbudowę infrastruktury sportowej i oświatowej.

Piastów to idealne miejsce do mieszkania dla osób szukających ciszy, spokoju i komfortu życia w małej wspólnocie.

Zadaj pytanie

Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

Szybki kontakt

icon
+48 22 487 82 24
icon
+48 22 487 82 21
icon
Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
ul. Modlińska 309, Warszawa
czynne od pn. do pt. w godz. 10:00 - 18:00
Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat

Szanowni Państwo!

serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży przy ul. Modlińskiej 309. Spotkania odbywają się z osobami, które wcześniej umówią się telefonicznie ( nr tel.: 224 878 224) lub z wybranym doradcą klienta. Zapraszamy maksymalnie do 2 osób. W związku ze stanem epidemii, zachowujemy reżim sanitarny z zachowaniem zasad i ograniczeń. Rozumiemy także, że umawiając się na spotkanie potwierdzą Państwo, że:

  • nie są Państwo objęci kwarantanną, ani nie jest nią objęta żadna osoba, z którą się Państwo kontaktowali,
  • nie kontaktowali się Państwo z nikim zarażonym wirusem COVID-19,
  • nie występują u Państwa objawy jakiejkolwiek infekcji.
Zachęcamy przede wszystkim do korzystania ze zdalnych form kontaktu::
  • rozmowy wideo,
  • niezobowiązującego live chatu,
  • wypełnienia formularza kontaktowego,
  • telefon: +48 224 878 224,
  • e-mail: mieszkania@barc.com.pl

Wdrożyliśmy wszystkie udogodnienia, aby proces zakupu i odbioru lokalu były wygodne i bezpieczne, w szczególności wszelkie dokumenty podpisujemy podpisem kwalifikowanym i przesyłamy do Państwa, banku lub pośrednika kredytowego czy innych osób. Każdy lokal dokładnie  opisujemy na stronie w  zakładce pod rzutem „Dowiedz się więcej". Zachęcamy Państwa do korzystania z tych udogodnień.