Znajdź mieszkanie

Rezydencja Orzeszkowej

O inwestycji

Rezydencja Orzeszkowej w Piastowie to kameralny zespół mieszkaniowo-usługowy, składający się z dwóch budynków, 2 i 4 piętrowego z dominantą 5 piętra w jednym narożniku. 

Rezydencja Orzeszkowej w Piastowie to kameralny zespół mieszkaniowo-usługowy, składający się z dwóch budynków: 2- i 4-piętrowego z dominantą 5. piętra w jednym narożniku. Zostanie zbudowany z solidnych, tradycyjnych materiałów budowlanych i wzbogacony o elementy małej architektury ogrodowej. Pod całym kompleksem znajduje się parking podziemny, z którego windami można dostać się na każdy poziom mieszkalny.

Inwestycja zlokalizowana jest w zielonej części Piastowa, wśród niskiej zabudowy i niedaleko od stacji kolejowej, zapewniającej dogodne i szybkie połączenie z Warszawą. Nieopodal znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy i kościół. 

Budynki są ogrodzone, na parterze znajdują się lokale usługowe. Niektóre z nich są jeszcze dostępne dla potencjalnych nabywców.

Wszystkie mieszkania na parterze od strony patio mają własne ogródki, a wspólna przestrzeń została starannie zaaranżowana; tu też znajduje się placyk zabaw dla dzieci. W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców całość została ogrodzona. Na parterze budynków od strony ulic umieszczone są lokale usługowe. Mieszkania zostały zaprojektowane bardzo starannie, większość posiada widne kuchnie, które można połączyć z salonami, oraz balkony.

key
Lokalizacja

Piastów to niewielkie miasto sąsiadujące od południowego zachodu z Warszawą.

Dzięki doskonałemu połączeniu z centrum Warszawy jedną z trzech linii autobusowych, dwóch dziennych i jednej nocnej, oraz kursujących pociągów Kolei Mazowieckich i Szybkiej Kolei Miejskiej dojazd zajmuje kilkanaście minut.

Pod każdym względem Piastów zaspokaja potrzeby swoich mieszkańców. Znajduje się tu wiele placówek oświatowych (4 przedszkola, 3 szkoły podstawowe, 2 gimnazja, 2 licea, szkoła języków obcych i szereg szkół niepublicznych). Łatwy jest również dostęp do służby zdrowia (kilka przychodni i aptek), sportu i rekreacji (boiska, korty tenisowe, sale gimnastyczne). Aktywny wypoczynek promują działające na terenie Piastowa stowarzyszenia tenisowe i rowerowe oraz kluby sportowe. Miasto w najbliższej przyszłości planuje dalszą rozbudowę infrastruktury sportowej i oświatowej.

Piastów to idealne miejsce do mieszkania dla osób szukających ciszy, spokoju i komfortu życia w małej wspólnocie.

Zadaj pytanie

[*] zgody konieczne, bez przynajmniej jednej z nich nie jest możliwe wysłanie formularza

Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

Szybki kontakt

icon
+48 22 487 82 24
icon
+48 22 487 82 21
icon
Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
ul. Modlińska 309, Warszawa
Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat