Znajdź mieszkanie

Comfort City Perła: już 40% mieszkań w inwestycji zostało sprzedanych
22.04.2021

Mieszkania z widokiem na zieleń są najczęściej poszukiwane i najchętniej wybierane przez klientów BARC Warszawa S.A.

Klienci BARC Warszawa S.A., inwestora i głównego wykonawcy inwestycji Comfort City na warszawskiej Białołęce, doceniają wyjątkową lokalizację powstającego osiedla; sąsiedztwo parku leśnego i linii tramwajowej Winnica. Mieszkania w zespole budynków Comfort City Perła, usytuowane tuż przy parku, cieszą się dużym zainteresowaniem, a prawie połowa z nich została już sprzedana.

Comfort City Perła to wyjątkowe, przepełnione zielenią, komfortowe miejsca do życia. Nadzwyczajny charakter inwestycji Comfort City Perła zapewnia niepowtarzalny widok na park leśny. Dodatkowym atutem jest zastosowanie szklanych balustrad na tarasach i balkonach, które pozwala cieszyć się nieograniczonym widokiem na park leśny ze stuletnimi dębami i ścieżkami biegowo-spacerowymi.

Duże zainteresowanie jakim cieszy się nasza inwestycja jest podyktowane w znacznym stopniu wyjątkową lokalizacją; sąsiedztwem parku leśnego i widokiem na zieleń z większości mieszkań w zespole budynków Comfort City Perła. Nasi Klienci doceniają zarówno sąsiedztwo parku leśnego, zielone patio z miejscem do odpoczynku dla mieszkańców, ale także układ funkcjonalny oferowanych przez nas mieszkań. Oczywiście nie bez znaczenia są poziom stóp procentowych, czy pozytywne nastroje wśród konsumentów lokujących oszczędności w nieruchomości, jednak zainteresowanie mieszkaniami z widokiem na park jest wyjątkowe. Od kilku lat budujemy na zielonej Białołęce, jednocześnie mieszkania w zespole budynków tuż przy ścieżce pieszej Leśnej Polanki i parku, cieszą się niesłabnącą popularnością od momentu rozpoczęcia sprzedaży” – powiedziała Aldona Krasnodębska, Prezes Zarządu BARC Warszawa S.A.

Dodatkowo, powstająca linia tramwajowa Winnica oraz ulica Modlińska, gwarantują wygodną komunikację oraz szybki dojazd do centrum. Comfort City to enklawa miasta z udogodnieniami dla mieszkańców: sklepami, punktami usługowymi, strefami spotkań, zabaw i relaksu.

Jak wynika z badań Ministerstwa Klimatu i Środowiska 59% Polaków uważa za najważniejsze w sąsiedztwie miejsca zamieszkania park lub zieleń miejską, 47% żłobek, przedszkole i szkołę, a 42% opiekę medyczną i aptekę.

Park lub zieleń miejską częściej wybierały osoby młodsze w wieku od 15 do 34 roku życia, mieszkające w dużych miastach powyżej 500 tys. mieszkańców.

Posiadanie terenów zielonych w okolicy zamieszkania dla 97% Polaków jest ważna. Niezależnie od tego czy jest to park, boisko, zielony plac zabaw, ogród społeczny czy też bardziej naturalny obszar – las, teren nad rzeką lub kanałem, chcemy by zieleń otaczała nas na co dzień.

Respondenci biorący udział w badaniu uważają, że tereny zielone w okolicy zamieszkania powinny spełniać funkcje rekreacyjno-sportową, relaksu i ciszy dla poprawy zdrowia oraz estetyczną.

…………………………………………………………………………..
BARC Warszawa S.A. to jedna z najbardziej doświadczonych firm deweloperskich na rynku warszawskim. Przez 25 lat firma zrealizowała wiele inwestycji mieszkaniowych i biurowych. Dotychczas blisko 10 000 osób skorzystało z usług BARC Warszawa S.A. i wybrało wybudowane mieszkania w osiedlach złożonych z budynków jedno- i wielorodzinnych na Białołęce, Bemowie, Chomiczówce, w Magdalence i Piastowie.

 

Zadaj pytanie

Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

Szybki kontakt

icon
+48 22 487 82 24
icon
+48 22 487 82 21
icon
Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
ul. Modlińska 309, Warszawa
czynne od pn. do pt. w godz. 10:00 - 18:00
Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat

Nie znalazłeś odpowiedniego mieszkania? Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą

Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

Szanowni Państwo!

serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży przy ul. Modlińskiej 309. Spotkania odbywają się z osobami, które wcześniej umówią się telefonicznie ( nr tel.: 224 878 224) lub z wybranym doradcą klienta. Zapraszamy maksymalnie do 2 osób. W związku ze stanem epidemii, zachowujemy reżim sanitarny z zachowaniem zasad i ograniczeń. Rozumiemy także, że umawiając się na spotkanie potwierdzą Państwo, że:

  • nie są Państwo objęci kwarantanną, ani nie jest nią objęta żadna osoba, z którą się Państwo kontaktowali,
  • nie kontaktowali się Państwo z nikim zarażonym wirusem COVID-19,
  • nie występują u Państwa objawy jakiejkolwiek infekcji.
Zachęcamy przede wszystkim do korzystania ze zdalnych form kontaktu::
  • rozmowy wideo,
  • niezobowiązującego live chatu,
  • wypełnienia formularza kontaktowego,
  • telefon: +48 224 878 224,
  • e-mail: mieszkania@barc.com.pl

Wdrożyliśmy wszystkie udogodnienia, aby proces zakupu i odbioru lokalu były wygodne i bezpieczne, w szczególności wszelkie dokumenty podpisujemy podpisem kwalifikowanym i przesyłamy do Państwa, banku lub pośrednika kredytowego czy innych osób. Każdy lokal dokładnie  opisujemy na stronie w  zakładce pod rzutem „Dowiedz się więcej". Zachęcamy Państwa do korzystania z tych udogodnień.