Znajdź mieszkanie

Comfort City Perła: już 40% mieszkań w inwestycji zostało sprzedanych
22.04.2021

Mieszkania z widokiem na zieleń są najczęściej poszukiwane i najchętniej wybierane przez klientów BARC Warszawa S.A.

Klienci BARC Warszawa S.A., inwestora i głównego wykonawcy inwestycji Comfort City na warszawskiej Białołęce, doceniają wyjątkową lokalizację powstającego osiedla; sąsiedztwo parku leśnego i linii tramwajowej Winnica. Mieszkania w zespole budynków Comfort City Perła, usytuowane tuż przy parku, cieszą się dużym zainteresowaniem, a prawie połowa z nich została już sprzedana.

Comfort City Perła to wyjątkowe, przepełnione zielenią, komfortowe miejsca do życia. Nadzwyczajny charakter inwestycji Comfort City Perła zapewnia niepowtarzalny widok na park leśny. Dodatkowym atutem jest zastosowanie szklanych balustrad na tarasach i balkonach, które pozwala cieszyć się nieograniczonym widokiem na park leśny ze stuletnimi dębami i ścieżkami biegowo-spacerowymi.

Duże zainteresowanie jakim cieszy się nasza inwestycja jest podyktowane w znacznym stopniu wyjątkową lokalizacją; sąsiedztwem parku leśnego i widokiem na zieleń z większości mieszkań w zespole budynków Comfort City Perła. Nasi Klienci doceniają zarówno sąsiedztwo parku leśnego, zielone patio z miejscem do odpoczynku dla mieszkańców, ale także układ funkcjonalny oferowanych przez nas mieszkań. Oczywiście nie bez znaczenia są poziom stóp procentowych, czy pozytywne nastroje wśród konsumentów lokujących oszczędności w nieruchomości, jednak zainteresowanie mieszkaniami z widokiem na park jest wyjątkowe. Od kilku lat budujemy na zielonej Białołęce, jednocześnie mieszkania w zespole budynków tuż przy ścieżce pieszej Leśnej Polanki i parku, cieszą się niesłabnącą popularnością od momentu rozpoczęcia sprzedaży” – powiedziała Aldona Krasnodębska, Prezes Zarządu BARC Warszawa S.A.

Dodatkowo, powstająca linia tramwajowa Winnica oraz ulica Modlińska, gwarantują wygodną komunikację oraz szybki dojazd do centrum. Comfort City to enklawa miasta z udogodnieniami dla mieszkańców: sklepami, punktami usługowymi, strefami spotkań, zabaw i relaksu.

Jak wynika z badań Ministerstwa Klimatu i Środowiska 59% Polaków uważa za najważniejsze w sąsiedztwie miejsca zamieszkania park lub zieleń miejską, 47% żłobek, przedszkole i szkołę, a 42% opiekę medyczną i aptekę.

Park lub zieleń miejską częściej wybierały osoby młodsze w wieku od 15 do 34 roku życia, mieszkające w dużych miastach powyżej 500 tys. mieszkańców.

Posiadanie terenów zielonych w okolicy zamieszkania dla 97% Polaków jest ważna. Niezależnie od tego czy jest to park, boisko, zielony plac zabaw, ogród społeczny czy też bardziej naturalny obszar – las, teren nad rzeką lub kanałem, chcemy by zieleń otaczała nas na co dzień.

Respondenci biorący udział w badaniu uważają, że tereny zielone w okolicy zamieszkania powinny spełniać funkcje rekreacyjno-sportową, relaksu i ciszy dla poprawy zdrowia oraz estetyczną.

…………………………………………………………………………..
BARC Warszawa S.A. to jedna z najbardziej doświadczonych firm deweloperskich na rynku warszawskim. Przez 25 lat firma zrealizowała wiele inwestycji mieszkaniowych i biurowych. Dotychczas blisko 10 000 osób skorzystało z usług BARC Warszawa S.A. i wybrało wybudowane mieszkania w osiedlach złożonych z budynków jedno- i wielorodzinnych na Białołęce, Bemowie, Chomiczówce, w Magdalence i Piastowie.

 

Zadaj pytanie

  Wyrażam zgodę:

  [*] zgody konieczne, bez przynajmniej jednej z nich nie jest możliwe wysłanie formularza

  Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

  Szybki kontakt

  icon
  +48 22 487 82 24
  icon
  +48 22 487 82 21
  icon
  Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
  ul. Modlińska 309, Warszawa
  Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat