Znajdź mieszkanie

Ostatnie mieszkania z ogródkiem. Zamieszkaj jeszcze w tym roku.
22.06.2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatnich, gotowych mieszkań z ogródkiem w Comfort City Bursztyn. Termin oddania IV Q 2020.

Wielu naszych Klientów docenia „kawałek” (niektóre z oferowanych przez nas ogródków miały 80 m2) własnego ogródka i możliwość zagospodarowania tej dodatkowej przestrzeni. Wyjątkowo dużo zapytań dotyczących mieszkań na parterze z ogródkiem, pojawiło się w czasie pandemii. Wydaje się, że nasi klienci zaczęli doceniać możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, jednocześnie w swojej prywatnej, zielonej przestrzeni. Miejsce, gdzie można wystawić leżak, odpocząć, posadzić kwiaty, stało się docenianym i poszukiwanym dobrem.

Mieszkania na parterze mają swoich zwolenników i przeciwników. Poniżej zamieszczamy fakty i mity na temat mieszkań na parterze.

Mieszkanie na parterze ma wiele zalet – może okazać się bezcenne dla osób starszych, czy rodzin z małymi dziećmi. Znacznie ułatwia przeprowadzkę, czy remont, usytuowanie na najniższych kondygnacjach znacznie  upraszcza i przyspiesza te prace.

Mit nr 1. „Okna są nisko i każdy może przez nie zajrzeć”.

Każda inwestycja jest inna, dlatego zachęcamy do zadawania pytań przedstawicielom dewelopera o finalne usytuowanie mieszkanie. W przypadku naszej inwestycji Comfort City mieszkania z ogródkami i tym samym bezpośrednim wyjściem na patio, znajdują się na pierwszej kondygnacji tak, więc niechciane zaglądanie do mieszkania, nie grożą ich mieszkańcom. Dodatkowo, na każdej klatce znajdują się dwie cichobieżne windy, a klatka schodowa i mieszkania oddzielone są od siebie, więc trudno naruszyć ciszę mieszkańców. 

Mit nr 2. „Partery to najzimniejsze części budynku, ze słabą izolacją i zimnem przedostającym się do mieszkania od gruntu.”

Niektóre opinie dotyczące parteru stały się powszechne jeszcze w czasach PRL i są powtarzane do dzisiaj. Na szczęście dzisiejsza technologia niczym nie przystaje do tej, stosowanej w budynkach z wielkiej płyty.

Izolacja zastosowana w budynkach na osiedlu Comfort City zapewnia doskonałe ocieplenie nie tylko dołu, ale i całego budynku. Poniżej znajdują się lokale usługowe i parking podziemny.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do doradców klienta:

Kontakt

 

Zadaj pytanie

  Wyrażam zgodę:

  [*] zgody konieczne, bez przynajmniej jednej z nich nie jest możliwe wysłanie formularza

  Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

  Szybki kontakt

  icon
  +48 22 487 82 24
  icon
  +48 22 487 82 21
  icon
  Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
  ul. Modlińska 309, Warszawa
  Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat

  W dniach 31 maja i 1 czerwca biuro sprzedaży przy Modlińskiej będzie zamknięte.
  Serdecznie zapraszamy od poniedziałku 3 czerwca lub do kontaktu:

  mieszkania@barc.com.pl
  tel.: 224 878 224
  Biuro sprzedaży Comfort City
  Warszawa, ul. Modlińska 309