Znajdź mieszkanie

Ostatnie mieszkania z ogródkiem. Zamieszkaj jeszcze w tym roku.
22.06.2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatnich, gotowych mieszkań z ogródkiem w Comfort City Bursztyn. Termin oddania IV Q 2020.

Wielu naszych Klientów docenia „kawałek” (niektóre z oferowanych przez nas ogródków miały 80 m2) własnego ogródka i możliwość zagospodarowania tej dodatkowej przestrzeni. Wyjątkowo dużo zapytań dotyczących mieszkań na parterze z ogródkiem, pojawiło się w czasie pandemii. Wydaje się, że nasi klienci zaczęli doceniać możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, jednocześnie w swojej prywatnej, zielonej przestrzeni. Miejsce, gdzie można wystawić leżak, odpocząć, posadzić kwiaty, stało się docenianym i poszukiwanym dobrem.

Mieszkania na parterze mają swoich zwolenników i przeciwników. Poniżej zamieszczamy fakty i mity na temat mieszkań na parterze.

Mieszkanie na parterze ma wiele zalet – może okazać się bezcenne dla osób starszych, czy rodzin z małymi dziećmi. Znacznie ułatwia przeprowadzkę, czy remont, usytuowanie na najniższych kondygnacjach znacznie  upraszcza i przyspiesza te prace.

Mit nr 1. „Okna są nisko i każdy może przez nie zajrzeć”.

Każda inwestycja jest inna, dlatego zachęcamy do zadawania pytań przedstawicielom dewelopera o finalne usytuowanie mieszkanie. W przypadku naszej inwestycji Comfort City mieszkania z ogródkami i tym samym bezpośrednim wyjściem na patio, znajdują się na pierwszej kondygnacji tak, więc niechciane zaglądanie do mieszkania, nie grożą ich mieszkańcom. Dodatkowo, na każdej klatce znajdują się dwie cichobieżne windy, a klatka schodowa i mieszkania oddzielone są od siebie, więc trudno naruszyć ciszę mieszkańców. 

Mit nr 2. „Partery to najzimniejsze części budynku, ze słabą izolacją i zimnem przedostającym się do mieszkania od gruntu.”

Niektóre opinie dotyczące parteru stały się powszechne jeszcze w czasach PRL i są powtarzane do dzisiaj. Na szczęście dzisiejsza technologia niczym nie przystaje do tej, stosowanej w budynkach z wielkiej płyty.

Izolacja zastosowana w budynkach na osiedlu Comfort City zapewnia doskonałe ocieplenie nie tylko dołu, ale i całego budynku. Poniżej znajdują się lokale usługowe i parking podziemny.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do doradców klienta:

Kontakt

 

Zadaj pytanie

Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

Szybki kontakt

icon
+48 22 487 82 24
icon
+48 22 487 82 21
icon
Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
ul. Modlińska 309, Warszawa
czynne od pn. do pt. w godz. 10:00 - 18:00
Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat

Szanowni Państwo!

serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży przy ul. Modlińskiej 309. Spotkania odbywają się z osobami, które wcześniej umówią się telefonicznie ( nr tel.: 224 878 224) lub z wybranym doradcą klienta. Zapraszamy maksymalnie do 2 osób. W związku ze stanem epidemii, zachowujemy reżim sanitarny z zachowaniem zasad i ograniczeń. Rozumiemy także, że umawiając się na spotkanie potwierdzą Państwo, że:

  • nie są Państwo objęci kwarantanną, ani nie jest nią objęta żadna osoba, z którą się Państwo kontaktowali,
  • nie kontaktowali się Państwo z nikim zarażonym wirusem COVID-19,
  • nie występują u Państwa objawy jakiejkolwiek infekcji.
Zachęcamy przede wszystkim do korzystania ze zdalnych form kontaktu::
  • rozmowy wideo,
  • niezobowiązującego live chatu,
  • wypełnienia formularza kontaktowego,
  • telefon: +48 224 878 224,
  • e-mail: mieszkania@barc.com.pl

Wdrożyliśmy wszystkie udogodnienia, aby proces zakupu i odbioru lokalu były wygodne i bezpieczne, w szczególności wszelkie dokumenty podpisujemy podpisem kwalifikowanym i przesyłamy do Państwa, banku lub pośrednika kredytowego czy innych osób. Każdy lokal dokładnie  opisujemy na stronie w  zakładce pod rzutem „Dowiedz się więcej". Zachęcamy Państwa do korzystania z tych udogodnień.