Znajdź mieszkanie

Start budowy nowego osiedla Comfort City Na terenie dzielnicy Białołęka – Winnica
10.05.2018

Budowę zasilamy zieloną energią z farm wiatrowych.

Pierwszy etap Comfort City Rubin powstaje przy ul. Dionizosa. Docelowo między ul. Modlińską i ul. Leśnej Polanki powstanie 14 zespołów mieszkalnych tworzących autonomiczną część miasta z udogodnieniami dla mieszkańców, punktami usługowymi, sklepami.

Rubin to zespół 2 budynków 8-piętrowych ze 121 mieszkaniami na wspólnym podziemnym 2-poziomowym garażu. Rubin oferuje swoim mieszkańcom – szlachetne wykończenie części wspólnych, 4 cichobieżne windy, komórki lokatorskie, wózkownie i rowerownie oraz inne udogodnienia, jak np. pięknie zaaranżowane zielone patio z placykiem zabaw dla dzieci i miejscem relaksu.

Warto wspomnieć, że osiedle sąsiaduje bezpośrednio z pięknym kompleksem parkowo-leśnym, w pobliżu szkoły i przedszkola, a nieopodal znajdzie się pętla tramwajowa (spodziewana pod koniec 2019 r.), oraz planowana przez nas Galeria przy pętli.
Mieszkańcy w kilkanaście minut dojadą do metra, ale także do pięknych terenów rekreacyjnych.

Mieszkania w ofercie

Proponowane lokale od 1 do 4 pokojowych mają od 25 m² do 75 m² z widnymi kuchniami lub aneksami kuchennymi. Mieszkania położone na parterze mają w większości możliwość korzystania z ogródków – niektóre nawet do 100 m2, a położone wyżej balkony lub tarasy (nawet do 42 m²).
W bogatej ofercie znajdują się bardzo zróżnicowane rozkłady mieszkań. Na tym etapie realizacji inwestycji istnieje jeszcze możliwość własnej aranżacji lokali.

Kolejne etapy Comfort City

Każdy etap osiedla Comfort City stanowi odrębną całość. Poszczególne zespoły będą nosiły nazwy kamieni szlachetnych. Kolejne będą składały się z budynków o zróżnicowanej wysokości od 3 do 8 pięter i zostaną połączone siecią wspólnych dróg i ścieżek spacerowych, przy których powstaną dostępne dla wszystkich:

– place rekreacyjne,

– miejsca spotkań,

– kawiarnie,

– sklepy,

– punkty usługowe.

Ruch samochodów będzie ograniczony tylko do zewnętrznych dróg dojazdowych.

Comfort City to doskonałe miejsce nie tylko do mieszkania, ale do życia. Jest też to doskonała inwestycja!

Zadaj pytanie

Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

Szybki kontakt

icon
+48 22 487 82 24
icon
+48 22 487 82 21
icon
Biuro Sprzedaży przy Inwestycji
ul. Modlińska 309, Warszawa
czynne od pn. do pt. w godz. 10:00 - 18:00
Kup mieszkanie on-line! Formularz kontaktowy Czat

Nie znalazłeś odpowiedniego mieszkania? Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą

Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. (pokaż więcej)

Szanowni Państwo!

serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży przy ul. Modlińskiej 309. Spotkania odbywają się z osobami, które wcześniej umówią się telefonicznie ( nr tel.: 224 878 224) lub z wybranym doradcą klienta. Zapraszamy maksymalnie do 2 osób. W związku ze stanem epidemii, zachowujemy reżim sanitarny z zachowaniem zasad i ograniczeń. Rozumiemy także, że umawiając się na spotkanie potwierdzą Państwo, że:

  • nie są Państwo objęci kwarantanną, ani nie jest nią objęta żadna osoba, z którą się Państwo kontaktowali,
  • nie kontaktowali się Państwo z nikim zarażonym wirusem COVID-19,
  • nie występują u Państwa objawy jakiejkolwiek infekcji.
Zachęcamy przede wszystkim do korzystania ze zdalnych form kontaktu::
  • rozmowy wideo,
  • niezobowiązującego live chatu,
  • wypełnienia formularza kontaktowego,
  • telefon: +48 224 878 224,
  • e-mail: mieszkania@barc.com.pl

Wdrożyliśmy wszystkie udogodnienia, aby proces zakupu i odbioru lokalu były wygodne i bezpieczne, w szczególności wszelkie dokumenty podpisujemy podpisem kwalifikowanym i przesyłamy do Państwa, banku lub pośrednika kredytowego czy innych osób. Każdy lokal dokładnie  opisujemy na stronie w  zakładce pod rzutem „Dowiedz się więcej". Zachęcamy Państwa do korzystania z tych udogodnień.